برای انتخاب محصول باید به شرایط محلی که قرار است دوربین مورد استفاده قرار گیرد توجه ویژه داشته باشید. فروش دوربین مداربسته با مقایسه برند ها به همراه قابلیت هایشان و قیمت دوربین مداربسته ارائه شده مطرح می گردد. در این حالت باید به فاصله کانونی لنز دوربین که تعیین کننده میدان دید دوربین است، توجه خاص داشته باشد؛ چرا که یک خصوصیت مهم به شما می رود. هرچه فاصله کانونی کمتر باشد، میدان دید شما گسترده تر می گردد و هرچه این فاصله را بیشتر کنید عمق دید افزایش می یابد، یعنی فواصل دورتری قابل مشاهده هستند. این مورد برای شرایطی که تسلط به محیط دوردست اهمیت داشته باشد، قابل توجه است. پس اگر می خواهید فواصل دور را با دوربین خود مشاهده کنید به دنبال دوربینی با فاصله کانونی بلندتر باشید.

یکی از اصلی ترین مواردی که در دسته بندی دوربین مداربسته وجود دارد، نوع آن ها می باشد. به طور کلی دوربین های مداربسته را می توان در سه دسته Analog و HD و IP تقسیم بندی کرد. دوربین های آنالوگ که سال ها پیش مورد استفاده قرار می گرفتند، دارای کیفیتی نسبتا پایین و در عین حال قیمت مناسبی بودند که به دلیل قیمت پایین آن ها، افراد زیادی اقدام به استفاده از این نوع دوربین می کردند. این نوع از دوربین مداربسته را تقریبا می توان منقرض شده دانست! البته هنوز هم از این نوع دوربین تولید می شود که بیشتر به منظور تامین نیاز مصرف کنندگان قدیمی می باشد و در حال حاضر بعید است کسی برای شروع و انجام یک پروژه از دوربین های آنالوگ استفاده کند.

دوربین های اچ دی (HD) چند سالی است که وارد بازار شده اند و رقیبی جدی برای دوربین های IP به حساب می آیند چرا که قیمتی نسبتا مناسب دارند اما کیقیت بسیار بالایی را ارائه می دهند. این دوربین ها استفاده بسیار زیادی در بازار امروز دارند و می توان آن ها را پر فروش ترین جنس موجود در بازار دانست!

دوربین های آی پی (IP) که تقریبا همزمان با دوربین های آنالوگ وارد بازار شدند، کیفیت بی نظیر و فوق العاده ای دارند و مصرف کنندگانی که می خواهند تصاویر با کیفیت ظبط کنند،بدون شک می بایست به سراغ این نوع از دوربین بروند.

دوربین های مداربسته ویژگی ها، انواع و تنظیمات متفاوتی دارند. از این رو انتخاب نوع متناسب با کاربری موردنظر بسیار مهم است. در این صفحه از وب سایت انواع دوربین مداربسته و کارکرد آن ها بیان می شود. این نوع از دوربین مداربسته دارای قیمت نسبتا بالایی است که البته با توجه به کیفیتی که ارائه می دهد، قیمت عجیب و غیرقابل قبولی نیست!


در این صفحه از وبسایت تیم هوش امن درباره انواع دوربین های مداربسته صحبت کردیم! هوش امن به عنوان یکی ازشناخته شده ترین تیم ها در حوزه سیستم های امنیتی و حفاظتی، می تواند تمامی پروژه های شما برای بررسی، طراحی و اجرا و نصب دوربین های مداربسته را انجام دهد. شما می توانید جهت کسب مشاوره و همچنین اطلاعات بیشتر درباره کار، از طریق شماره تلفن های درج شده در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

آدرس ارتباطی ما

آدرس : هرمزگان ، بندرعباس ، میدان نهم دی ، بلوار سوم خرداد

موبایل : 09397806502

شماره واتساپ : 09381476502

اینستاگرام : HooshAmn@

ایمیل  : info@HooshAmn.com

اجرای انواع پروژه های مربوطه ذیل

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی ساختمان هوشمند، انواع سیستم های نظارتی و حفاظتی

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری (اکتیو و پسیو) MicroSoft , Virtualization

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی انواع سیستم های Voip

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی اتاق سرور و مراکز داده

⇐ سیستم انتقال صوت و تصویر بر روی شبکه ، اینترنت و تلفن همراه

⇐ فروش و نصب انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه ، انالوگ ، دید در شب ، بالت ، دام و اسپید دام و …

⇐ انواع  ( Digital & Network video recorder ( DVR & NVR جهت نظارت و ضبط تصاویر

⇐ عقد قرار داد پشتیبانی و نگهداری دستگاه های سخت افزاری و نرم افزاری مربوطه