یكی از مهمترین دلایل اهمیت دوربین های مدار بسته برای مشاغل این است كه آنها به جلوگیری از وقوع جرم كمك می كنند. بسیاری از سارقین، اگر متوجه ضعف در سیستم امنیتی یک ساختمان شوند آن را برای سرقت مناسب می بینند. علاوه بر این حتی اگر شخصی غیر مجاز وارد محل کار شود، فیلم و عکسهای وی ضبط می شود. این می تواند به شناسایی و دستگیری سارق کمک کند.

کنترل افراد داخل شرکت

نصب دوربین مدار بسته علاوه بر خارج از محیط کار، در داخل آن نیز مفید است. اگر آنها در چندین مکان در داخل محل کار نصب شوند، می توانند از فعالیتهای غیرمجاز کارکنان جلوگیری کنند. اگر کارمندان و حتی مراجعان بدانند که تحت نظر هستند، قطعاً از انجام کارهایی که مجاز نیستند خودداری می کنند. به عنوان مثال، کارکنان را از استراحت های غیر ضروری، سرقت لوازم شرکت و سایر موارد باز می دارد.

دوربین مدار بسته می تواند باعث جلوگیری از وقوع حوادث شود

یکی از دلایلی که دوربین های مدار بسته برای کسب و کارها مهم هستند، جلوگیری از حوادث غیر مترقبه از جمله آتش سوزی است. کارکنان امنیتی می توانند با مشاهده تصاویر زنده دوربین مدار بسته از نقاط مختلف شرکت، در صورت وقوع هر گونه حادثه سریعا مطلع و آن ها را به مقامات بالا گزارش دهند. بنابراین با استفاده از دوربین مدار بسته می توان از بسیاری از حوادث ناگوار جلوگیری کرد.

دوربین های مداربسته می تواند به پلیس برای اجرای قانون کمک کند

دلیل دیگر اهمیت دوربین های مدار بسته برای مشاغل این است که فیلم های ضبط شده بر روی آنها می تواند به عنوان مدرک توسط پلیس استفاده شود و به اجرای قانون کمک کند. عکس های مظنون را می توان چاپ کرد و درهمه جا آن برای یافتن مجرم منتشر کرد. این امر به طور کلی برای جامعه مفید است و به حفظ عدالت کمک می کند.

منجر به کاهش هزینه های پرسنل امنیتی می شود

از آنجا که دوربین های مدار بسته یک بار خریداری می شوند و تا سال ها می توان از آن ها استفاده کرد و بدون محدودیت به وظایف خود عمل می کنند، بنابراین استفاده از آن ها ارزانتر از استخدام نیروهای امنیتی و پرداخت ماهیانه حقوق به آن ها است. در نتیجه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند. آنها نه تنها در داخل خانه، بلکه در بیرون از منزل و در هر شرایط آب و هوایی بدون استراحت کار می کنند؛ کاری که از دست پرسنل امنیتی برنمی آید!

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : هرمزگان ، بندرعباس ، میدان نهم دی ، بلوار سوم خرداد

موبایل : 09397806502

شماره واتساپ : 09381476502

اینستاگرام : HooshAmn@

ایمیل  : info@HooshAmn.com

اجرای انواع پروژه های مربوطه ذیل

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی ساختمان هوشمند، انواع سیستم های نظارتی و حفاظتی

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری (اکتیو و پسیو) MicroSoft , Virtualization

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی انواع سیستم های Voip

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی اتاق سرور و مراکز داده

⇐ سیستم انتقال صوت و تصویر بر روی شبکه ، اینترنت و تلفن همراه

⇐ فروش و نصب انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه ، انالوگ ، دید در شب ، بالت ، دام و اسپید دام و …

⇐ انواع  ( Digital & Network video recorder ( DVR & NVR جهت نظارت و ضبط تصاویر

⇐ عقد قرار داد پشتیبانی و نگهداری دستگاه های سخت افزاری و نرم افزاری مربوطه