داشتن امنیت در تمام مکان ها یک موضوع مهم و ضروری تلقی می شود . امروزه افراد تمایل بیشتری به حذف امنیت در محل کار و یا منازل خود دارند و به دنبال روشی برای ایجاد امنیت می باشند . استفاده از درب های امنیتی ، دزدگیر ، دوربین های مدار بسته و ... به علت همین موضوع رواج یافته است . دوربین مدار بسته یکی از متداول ترین ابزارهای امنیتی می باشد که امروزه می توان آن ها را در هر مکانی مشاهده نمود .

دوربین مدار بسته در بندرعباس نیز همانند سایر شهرها طرفدارانی داشته و در اکثر مناطق به چشم می خورد . شرکت کاریز به عنوان یک شرکت پیشرو و ممتاز در زمینه دوربین مدار بسته در بندرعباس فعالیت دارد و با دارا بودن سالها سابقه و انجام پروژه های متعدد در این زمینه و بهره مندی از نیروی کارآزموده و مجرب می تواند پاسخگویی نیاز های شما باشد . تنوع دوربین مدار بسته در بندرعباس زیاد می باشد . و شما قبل از اقدام به خرید مسلما باید ابتدا نمونه های مختلف را بررسی نموده ، تفاوت آنها را بدانید و سپس با توجه به بودجه و نیاز خود اقدام به خرید نمایید .

کاربرد دوربین مدار بسته :
امروزه از دوربین مدار بسته در منازل ، فروشگاه های بزرگ ، کارخانجات ، محیط های صنعتی ، بانک ها ، فرودگاه ها ، ادارات ، شرکت ها ، ساختمان های تجاری ، بیمارستان ها ، انبارها و ... استفاده می شود . انتخاب دوربین مدار بسته مناسب بستگی به مکان مورد استفاه دارد و شما باید با توجه به مکانی که می خواهید استفاده نمایید و متراژ آن نوع و تعداد مناسب آن را انتخاب نمایید .

اهمیت دوربین مدار بسته :
دوربین مدار بسته ممکن است به دلایل مختلفی نصب شوند . از جمله این موارد عبارتند از :

1- جلوگیری از جرم : استفاده از دوربین مدار بسته در محیط های کاری موجب می شود میزان ارتکاب به جرم کاهش یابد . مسلما میزان جنایت و سرقت در محیطهای دارای دوربین مدار بسته کاهش می یابد .

2- جلوگیری از سرقت : در مکان های که پول جابه جا می شود ، همانند بانک ها و یا ادارات نصب دوربین مدار بسته می تواند تا حد زیادی از سرقت اموال توسط کارکنان جلوگیری نمایید .

3- نظارت بر کارکنان : مدیران شرکت ها و ادارات ، کارخانجات ممکن است نتوانند به طور دائم در محیط کاری حاضر باشند ، به همین علت با نصب دوربین مدار بسته در بندرعباس می توانند بر محیط کاری نظارت نمایند و کنترل امور را به دست بگیرند .

4- دارا بودن مدرک : در صورتی که در محیط کاری یا منزل شما سرقت اتفاق افتاد پلیس می تواند به راحتی با بررسی دوربین مدار بسته مدارک جمع آوری نموده و اقدام به جلب سارقان نماید .

5- جلوگیری از خطر : استفاده از دوربین در برخی از مکان ها که احتمال بروز خطر زیاد است ماتنند آتش سوزی موجب می شود شما به سرعت اطلاع یافته و اقدام مناسب را انجام دهید .

دوربین مدار بسته در بندرعباس را می توان از جنبه های مختلفی دسته بندی نمود . برذای مثال یکی از این موارد از لحاظ شکل ظاهری و نوع کاربرد آن می باشد . یا به عنوان نمونه ای دیگر از نظر محل استفاده آن

تقسیم بندی دوربین مدار بسته در بندرعباس از نظر شکل ظاهری :
دوربین مدار بسته دام : دام به معنای گنبد می باشد و اطلاق این نام به علت شکل گنبدی شکل این دوربین ها می باشد .

دوربین مدار بسته باکس : باکس نیز به معنای جعبه می باشد . دوربین های مدار بسته باکس دارای بدنه مستطیلی و اغلب پلاستیکی می باشند .

دوربین مدار بسته مخفی : در برخی از مکان ها نیاز است تا از دوربین های در ابعاد کوچک و به صورت مخفیانه استفاده نمود .

دوربین مدار بسته اسپید دام : این نوع دوربین ها گردان می باشند .

دوربین مدار بسته بولت : بولت به معنای گلوله می باشد و دوربین های بولت بدنه استوانه ای و فلزی مشابه گلوله دارند.

تقسیم بندی دوربین مدار بسته در بندرعباس از نظر محل استفاده :
دوربین ها را بسته به اینکه در محیط داخل و یا محیط بیرون استفاده می کنید می توانید انتخاب نمایید .

خرید دوربین مدار بسته در بندرعباس :
شرکت های بسیاری در بندرعباس در زمینه فروش دوربین مدار بسته در بندرعباس فعالیت دارند . 

با توجه به موارد بیان شده شما برای خرید دوربین مدار بسته در بندرعباس و یا سایر شهرها نیاز به کسب اطلاعاتی کامل در این زمینه دارید تا مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین دوربین مدار بسته را انتخاب نمایید . به همین منظور شما می توانید با تماس با شرکت و برقراری ارتباط با کارشناسان لذت خریدی مطمئن را تجربه نمایید .

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس : هرمزگان ، بندرعباس ، میدان نهم دی ، بلوار سوم خرداد

موبایل : 09397806502

شماره واتساپ : 09381476502

اینستاگرام : HooshAmn@

ایمیل  : info@HooshAmn.com

اجرای انواع پروژه های مربوطه ذیل

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی ساختمان هوشمند، انواع سیستم های نظارتی و حفاظتی

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری (اکتیو و پسیو) MicroSoft , Virtualization

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی انواع سیستم های Voip

⇐مشاوره ، طراحی،نصب و پیاده سازی اتاق سرور و مراکز داده

⇐ سیستم انتقال صوت و تصویر بر روی شبکه ، اینترنت و تلفن همراه

⇐ فروش و نصب انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه ، انالوگ ، دید در شب ، بالت ، دام و اسپید دام و …

⇐ انواع  ( Digital & Network video recorder ( DVR & NVR جهت نظارت و ضبط تصاویر

⇐ عقد قرار داد پشتیبانی و نگهداری دستگاه های سخت افزاری و نرم افزاری مربوطه